DDD - Dezynfekcja | Dezynsekcja | Deratyzacja
  • Sulechów
  • ul. Syzyfowa 2
  • E-mail
  • biuro@ozoncraft.pl

Rozwiązania dla branż

Przedsiębiorstwo bez skazy

Na szkodliwe działanie wirusów i bakterii najbardziej narażone są miejsca, w których przebywa dużo osób. Regularne wykonywanie zabiegów z zakresu dezynfekcji dezynsekcji deratyzacji pomaga utrzymać sanitarną czystość w biurach, szpitalach, gabinetach, hotelach, przedszkolach, żłobkach, szkołach, akademikach, magazynach, sklepach, fabrykach, blokach. Dzięki temu, że nasze metody mają szeroki zakres zastosowania, jesteśmy w stanie sprostać najtrudniejszym zadaniom, skierowanych od najróżniejszych branż.

Nasze usługi spełniają wysokie normy jakościowe i zapewniają bezpieczeństwo, podczas ich przeprowadzania, dla człowieka, zwierząt oraz środowiska naturalnego.

Każde zlecenie traktujemy kompleksowo i indywidualnie, oceniając realne zagrożenia i możliwości. We współpracy z naszymi zleceniodawcami opracowujemy rozwiązania, dopasowane do warunków lokalnych i charakteru działalności.

Wykorzystujemy wyłącznie skuteczne, sprawdzone urządzenia oraz atestowane preparaty.

rozwiazania-dla-hotelarstwa

Dezynfekcja w brańży hotelarskiej

Nienaganna czystość miejsc wynajmowanych dla gości, jest jednym z głównych czynników zapewniających sukces w branży. Dostarczamy kompleksowe rozwiązania dla branż hotelarskich, w zakresie zabezpieczania przed szkodnikami, insektami oraz wirusami, bakteriami, pleśnią i alergenami. Proponujemy stałe abonamenty, atrakcyjne cenowo, na zabiegi dezynfekcji dezynsekcji deratyzacji. Prowadzimy monitoringi pod HACCP. Otaczamy obiekty opieką, pod kątem zapewnienia czystego powietrza, tworząc miejsca przyjazne do odpoczynku również dla osób z alergią – posiadamy certyfikowane preparaty. Czyścimy również klimatyzację i wentylację.

Zabiegi ozonowania skutecznie odkażają wszystkie miejsca trudno dostępne oraz pościele, koce, poduszki, naczynia. Ozon doskonale radzi sobie również z usuwaniem zapachów np. z zasłon, kanap, szaf, łazienek.

Regularne przeprowadzanie zabiegów ozonowania, pozwala wyróżnić obiekt noclegowy jako miejsca, dbającego o zdrowie i bezpieczeństwo odwiedzających, wolnego od uciążliwych zapachów. Wystawiamy protokół powykonawczy, który jest potrzebny do okazania podczas kontroli władzom sanitarnym.

rozwiazania-dla-przemyslu

Dezynfekcja w administracji i obiektach przemysłowych

Obiekty wielkopowierzchniowe, są jedynymi z najtrudniejszych jeżeli chodzi o utrzymanie czystości, higieny i świeżości. Regularne przeprowadzanie dezynfekcji w miejscach pracy jest niezwykle istotne dla utrzymania ciągłości produkcji i funkcjonowania przedsiębiorstwa. Pozwala również, pozytywnie wpłynąć nie tylko na zdrowie pracowników ale również na ich samopoczucie psychiczne. Dodatkowo, miejsce gdzie przykłada się dużą wagę do jakości powietrza, jest pozytywnie odbierana przez klientów i kontrahentów. Ozonowanie, poza tym, że doskonale radzi sobie z wirusami i bakteriami, usuwa również wszelkie niechciane zapachy z otoczenia.

Sprawdź również naszą ofertę na zabezpieczenie obiektów przed szkodnikami – Monitoring pod HACCP.

rozwiazania-dla-transportu

Dezynfekcja pojazdów osobowych, ciężarowych, transportu publicznego, karetek

Posiadamy odpowiednią wiedzę i sprzęt aby skutecznie przeprowadzać dezynfekcję w środkach transportu takich jak: autobusy komunikacji miejskiej, autobusy turystyczne, tramwaje, pociągi pasażerskie, wagony towarowych, samochody i naczepy ciężarowe, taksówki oraz środki do przewodu drogą wodną i lotniczą. Realizujemy zamówienia na dezynfekcję karetek i ambulansów.

Wykonujemy dezynfekcję pojazdów do przewożenia żywności, zwierząt, paszy gdzie niezbędne jest prowadzenie książki kontroli sanitarnej lub rejestru mycia i dezynfekcji środka transportu. Wystawiamy protokół powykonawczy, który jest akceptowany przez Państwową Inspekcję Sanitarną.

rozwiazania-dla-przedszkoli-i-zlobkow

Dezynfekcja w placówkach edukacyjnych

Dzieci rodzą się z niedojrzałym i nieukształtowanym systemem odpornościowym. Dlatego chorują dużo częściej niż osoby dorosłe. Ich organizmy muszą nauczyć się walki z drobnoustrojami. Szkoły, przedszkola czy żłobki to miejsca gdzie dzieci spędzają dużą część dnia. W grupie dzieci istnieje większe prawdopodobieństwo zarażenia się. Dodatkowo, zachowania dzieci sprzyjają rozwojowi wirusów i bakterii (nie mycie rąk, nie zasłanianie ust przy kichaniu, wkładanie brudnych zabawek do buzi). Poza prewencyjnym działaniem na rzecz odkażania, warto wykonywać zabiegi dezynfekcji po stwierdzonych infekcjach, chorobach zakaźnych.

Przygotowaliśmy specjalny Program 100% świeżego powietrza, który pomaga tworzyć miejsca przyjazne dzieciom, rodzicom i Kadrze. Wystawiamy protokół powykonawczy, który jest potrzebny do okazania podczas kontroli władzom sanitarnym.

rozwiazania-dla-przedszkoli-i-zlobkow

Dezynfekcja w przychodniach, szpitalach oraz w salonach urody

Placówki opieki dla zdrowia wymagają szczególnych warunków higienicznych, aby zapobiegać rozprzestrzenianiu się chorób. Miejsca, w których przebywa dużo osób z chorobowymi drobnoustrojami należy starannie dezynfekować. Ozonowanie, poza tym, że bardzo dobrze odkaża pomieszczenia, wraz ze wszystkimi miejscami trudno dostępnymi, dodatkowo dezynfekuje też wyposażenie gabinetów, przychodni, sal operacyjnych.

Regularne przeprowadzanie zabiegów dezynfekcji w salonach kosmetycznych, fryzjerskich, salonach tatuażu, salonach medycyny estetycznej, salonach masażu, pozwala zachować czystość i przestrzeń wolną od wirusów i bakterii. Ozonowanie, dzięki swoim właściwościom likwidowania zapachów, pozostawia uczucie świeżości co wpływa na pozytywny wizerunek salonu.

Nie zapominajmy o zwierzętach. Wirusy i bakterie, przenoszone przez zwierzęta, są bardzo trudne do zniwelowania ogólnodostępnymi środkami biobójczymi. Ozonowanie gabinetów weterynaryjnym zapobiega m.in. rozprzestrzenianiu się chorób psów takich jak parwowiroza.

Darmowe konsultacje
+48 607 663 309

Dopasowujemy terminy. Proponujemy atrakcyjne pakiety przy stałej współpracy.